Kontakty

Kontakty

Adresa: náměstí Arnošta z Pardubic 44, 282 01 Kolín-Český Brod
Telefon:321 622 451

Kudy k nám?

Autem z Prahy

Směrem na Kolín po silnici č.12 přes Újezd na d lesy, Úvaly a po cca 7 km odbočte na Český Brod, ulicí Palackého navazující v ulici Suvorovova dorazíte do centra Českého Brodu, na náměstí Arnošta z Pardubic, kde vedle pošty je s číslem popisným 44 naše Restaurace KUP.

Autem ze směru Poděbrady, Nymburk, Sadská
Od dálnice D11 projedete přes Poříčany a podél obce Klučov dorazíte do Českého Brodu. Pokračujte stále po hlavní silnici, než dojedete na křižovatku ve tvaru písmene T (naproti Vám je vjezd do firmy Karma). Tam odbočte vlevo, podjedete pod vlakovým mostem a na křižovatce doprava, ulicí Krále Jiřího dorazíte do centra Č.B., na náměstí Arnošta z Pardubic, kde vedle pošty je s číslem popisným 44 naše Restaurace KUP.

Autem ze směru Kolín

Po silnici č.12 po cca 20km od Kolína dorazíte k obci Přistoupim, odbočte doprava ulicí Prokopa Velikého a pořád po této hlavní silnici přijedete před Kouřimskou bránu, dejte se doprava ulicí Zborovská okolo obchodů Penny a Lidl, po 500m na křižovatce doleva, ulicí Krále Jiřího dorazíte do centra Českého Brodu, na náměstí Arnošta z Pardubic, kde vedle pošty je s číslem popisným 44 naše Restaurace KUP.

Po příjezdu vlakem

Z vlakového nádraží pěšky, ulicí Krále Jiřího dorazíte do centra Českého Brodu, na náměstí Arnošta z Pardubic, kde vedle pošty je s číslem popisným 44 naše Restaurace KUP.

Mapa: